Wiosenny nalot Food Trucków na Cieszyn

Najbliższy weekend w mieście nad Olzą zapowiada się niezwykle atrakcyjnie , by nie rzec wprost smacznie ! Już od piątku - 7 kwietnia - cieszyński rynek zmieni się w wielką restaurację. Przez trzy dni parkować tu będą Food Trucki z całej Polski, które walczyć będą burzą zapachów o klientów.

food

Wzorem ubiegłego roku, kulinarnemu maratonowi towarzyszyć będą występy artystyczne. Wsłuchani w dźwięki muzyki pochłaniać będziemy amerykańskie hamburgery, belgijskie frytki i polską kaszankę. Można się spodziewać nowości w ofercie Food Trucków, bowiem ten sposób sprzedawania jedzenia staje się bardzo popularny w Polsce.

Nowe samochody z przewoźną restauracją przestały przypominać klasyczne "dostawczaki". Są to teraz kulinarne kampery wyposażone w ultranowoczesne piece, płyty do smażenia , grile i spiżarnie pełne nie tylko mięsa i wędlin ale i warzyw oraz owoców.

frytki

Dodatkową atrakcję stanowi wygląd gastronomicznych pojazdów, wśród których wyróżniają się te mające niezwykłe ubarwienie, ręcznie wykonane wzory i rysunki. Będziemy zatem oglądać objazdowe knajpki nie tylko od frontu ale i z tyłu. O ten zawsze należy zadbać ... Tak jak ten ze wspaniałym graffiti.

cieszygrafiti