ŚWIĘTO TRZECH BRACI - SVÁTEK TŘÍ BRATŘÍ !

Prawdziwy MUZYCZNY czad wydarzy się nad Olzą. Wielkie święto kultury Polaków i Czechów zamieszkujących podzielone przez historię miasto. Przez trzy dni na dwóch scenach umieszonych na Rynku polskiego Cieszyna i na Namesti ĆSA w Ćeskim Tesinie zobaczymy plejadę wykonawców z obu krajów.

 bracitrzech

Wszystko jest już zapięte na ostatni guzik. Trwają ostatnie próby.Już za kilka godzin rozpocznie się XXVII Święto Trzech Braci - SVÁTEK TŘÍ BRATŘÍ. Na scenach pojawią się Eva Farna, Agnieszka Chylińska, Krzystof Krawczyk, zespoły : TEDE, JELEN , MIG, COMA, ATMO MUSIC, Michal Hruza oraz kabaret Łowcy B. Szykuje się zatem wielka wędrówka ludów przez granicę. No, właściwie to jej tam nie widać a szczególnie w tych dniach, kiedy brzegi Olzy staną się plenerem radości i wspólnego święta

Start o godzinie 17-tej. Festiwal cieszyński zainaugurują przedstawiciel władz obu miast a potem to już... jazda bez trzymanki ! Nie zabraknie cieszyńskich i regionalnych przysmaków, znakomitych polskich i czeskich piw. Będzie atrakcyjnie, smacznie i długo. A co się wydarzy ? Spójrzcie na plakat :

plakatcieszyn

oczywiście - można powiększać !