SERCE MARIONETKI rzecz o dziecięcych talentach

Dzisiejszy wieczór w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej zapowiada się nowatorsko i ekstrawagancko. Stanie się tak za sprawą pomysłodawcy i organizatora artystycznego wydarzenia , którym jest Twórcze Prywatne Szkoły Creative . Dzisiaj o godzinie 18-tej autorzy inicjatywy teatralnej zapraszają na spektakl w Teatrze Polskim pod tajemniczym tytułem,, Serce Marionetki''.

marione

Dzisiejszym występem szczególnie zainteresowane będą z pewnością dzieci, dla których wydarzenie zrealizowano. W spektaklu, oprócz uczniów i nauczycieli z Creative, wystąpią aktorzy Teatru Polskiego. Wykorzystana też zostanie muzyka znakomitego rapera Korteza.

Autorką scenariusza i reżyserem jednocześnie jest Agnieszka Przesmycka-Zuziak. Więcej informacji znajdziemy na plakacie, który również jest przedsięwzięciem unikalnym .

plakatmarinetki

Więcej informcji o inicjatorach artystycznego zamieszania znajdziemy na stronie internetowej Prywatnej Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące Creative w Bielsku-Białej i Żywcu. Jak sami o sobie piszą w informatorze "są jedynymi  w okolicy Artystycznymi,Twórczymi Szkołami Ogólnorozwojowymi

UCZYMY KREATYWNOŚCI MYŚLENIA I WRAŻLIWOŚCI ESTETYCZNEJ od najmłodszych lat dziecka.

Kreatywność pojmujemy jako narzędzie warunkujące osiągnięcie sukcesu przez ucznia, oraz stworzenie mu perspektyw w drodze do dalszego rozwoju.

W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH JEST MOŻLIWOŚĆ PRZYJĘCIA  DZIECI I MŁODZIEŻY  Z ORZECZENIEM O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO (AUTYZM ,ZESPÓŁ ASPERGERA ) BEZPŁATNIE RÓWNIEŻ W GIMNAZJUM I LICEUM .

GWARANTUJEMY IM WARUNKI UMOŻLIWIAJĄCE  NAUKĘ NA POZIOMIE PODSTAWOWYM I ARTYSTYCZNYM.ORGANIZUJEMY DLA NICH ZAJĘCIA I TERAPIE SPECJALISTYCZNE W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB CZY ZAINTERESOWAŃ.

 Tylko w naszych Szkołach istnieje możliwość profesjonalnego kształcenia w kierunkach:

wokalno-aktorski - emisja głosu, zajęcia teatralne, zajęcia wokalne, teatr głosu ,pantomima aż  4 godziny tygodniowo

plastyczny - ceramika użytkowa, tempra,elementy scenografii, aż 4 godziny tygodniowo

  sportowy - basen ,nauka jazdy na łyżwach i rolkach, tenis stołowy

naukowo-przyrodniczy : przyrodnicze eksperymentowanie, prelekcje naukowe,praca z teleskopem i mikroskopem w terenie 2 godziny tygodniowo,

językowy : j.angielski 4 godziny, j. niemiecki 2 godziny obowiązkowy i tyle samo dodatkowy,j.włoski 2 godziny, j.francuski 2 godziny

Organizujemy zajęcia doskonalące umiejętności;wokalne,aktorskie,taneczne,plastyczne i sportowe.

Wizją Szkół CREATIVE jest :

1.Stworzenie Kreatywnego Centrum Rozwoju Ucznia

2.Kształcenie zdolności i talentu

3.Uwzględnienie najnowocześniejszych metod kształcenia i technik edukacyjnych

4.Edukacja łaczaca obszary w zakresie Oświaty i Kultury"