Męskie granie ostatecznie ... już tylko w Żywcu

Dzisiejszy koncert na scenie pod żywieckim Groniem kończy tegoroczną edycję Męskiego Grania. Pogoda dopisuje i mimo lekkiego upału uczestnicy koncertu będą z pewnością szaleć.

granie

Na ósmej educji festiwalu wystąpią m.in.: Brodka, Coma, Fisz Emade Tworzywo, GrubSon, KAMP! i Organek. Sponsorowane przez markę Żywiec Męskie Granie to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które na scenie gromadzi artystów reprezentujących skrajnie różne gatunki i style muzyczne. Na koncertach Męskiego Grania zobaczyliśmy czołowych polskich artystów oraz projekty specjalne, powoływane wyłącznie na tę trasę. Poznajcie wykonawców, którzy wystąpili już w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdyni, Krakowie, Warszawie  w części zobaczymy na Finale trasy w Żywcu!.

Każdy koncert Męskiego Grania tradycyjnie zwieńczy występ Męskie Granie Orkiestra.To grupa powołana specjalnie na to jedyne wydarzenie, z trójką charyzmatycznych artystów – BRODKĄ, ØRGANKIEM i ROGUCKIM. Muzycy przygotują autorskie i zaskakujące aranżacje znanych przebojów, zagrają również „Nieboskłon”, singiel promujący tegoroczną edycję, który już zdążył podbić serca fanów i zaledwie tydzień po premierze trafił na pierwsze miejsce Listy Przebojów Trójki.