Jak nie schrupać zajączka ...

Już niebawem, bo 26 listopada - w niedzielę, na scenie bielskiego Teatru Banialuka zobaczymy premierę spektaklu dla dzieci " Smacznego, proszę wilka". Wspaniała gra aktorów , przepięknie wykonane lalki , niezwykła scenografia dają gwarancję dobrej zabawy i niezapomnianych, artystycznych wrażeń. O czym rzecz będzie ?

proporcje wilka

Nie tak dawno, dawno temu mały, zagubiony zajączek, wędrując po lesie w poszukiwaniu taty naiwnie wkroczył do chatki wilka. Wilk ten właśnie chciał pożegnać się z życiem i chyba tylko dlatego, wbrew własnej naturze i pradawnym instynktom, zamiast bez namysłu schrupać zajączka postanowił się nim zaopiekować. Ten zaskakujący zwrot akcji dał początek niezwykłej podróży i niecodziennej przyjaźni.

Autorką spektaklu i reżyserem jest Marta Guśniowska. Scenografię wykonał Pavel Hubička a autorem oprawy muzycznej jest Piotr Klimek. W wydarzeniu biorą udział aktorzy: Maria Byrska, Katarzyna Pohl, Barbara Rau, Władysław Aniszewski, Włodzimierz Pohl, Radosław Sadowski i Tomasz Sylwestrzak.